درمانکده
شبنم مقتدری

شبنم مقتدری

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

230,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۴ آذر ساعت 17:00
مشاوره صوتی

230,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ آذر ساعت 11:00
آنلاین

آدرس مطب شبنم مقتدری

مطب یوسف آباد

یوسف آباد - بالاتر از پمپ بنزین - کنار نوین چرم - ساختمان پزشکان 501 - طبقه چهارم - واحد 7 - کلینیک زندگی پیشرو

هنوز بیمارهای دکتر شبنم مقتدری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از شبنم مقتدری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی شبنم مقتدری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص شبنم مقتدری چیست؟

شبنم مقتدری کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت شبنم مقتدری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت شبنم مقتدری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از شبنم مقتدری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین شبنم مقتدری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از شبنم مقتدری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به شبنم مقتدری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت شبنم مقتدری چقدر است؟

هزینه ویزیت شبنم مقتدری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره شبنم مقتدری

شبنم مقتدری کارشناس ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی 24312 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 8 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب شبنم مقتدری: یوسف آباد - بالاتر از پمپ بنزین - کنار نوین چرم - ساختمان پزشکان 501 - طبقه چهارم - واحد 7 - کلینیک زندگی پیشرو

تجربه شبنم مقتدری

شبنم مقتدری کارشناس روانشناسی و کارشناس ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به شبنم مقتدری مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از شبنم مقتدری کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر