درمانکده
دکتر جمیله آقاعمو

دکتر جمیله آقاعمو

تهران
5.0
3 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر جمیله آقاعمو به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر جمیله آقاعمو نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر جمیله آقاعمو نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر جمیله آقاعمو، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر جمیله آقاعمو چیست؟

دکتر جمیله آقاعمو متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر جمیله آقاعمو چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر جمیله آقاعمو را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر جمیله آقاعمو مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر جمیله آقاعمو در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر جمیله آقاعمو رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر جمیله آقاعمو مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر جمیله آقاعمو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جمیله آقاعمو با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر جمیله آقاعمو

دکتر جمیله آقاعمو متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر جمیله آقاعمو یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 21 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 34705 هستند. آدرس مطب دکتر جمیله آقاعمو تهران است. شما میتوانید از دکتر جمیله آقاعمو خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر جمیله آقاعمو جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر جمیله آقاعمو

دکتر جمیله آقاعمو دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر جمیله آقاعمو مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر جمیله آقاعمو متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر