درمانکده
دکتر آزاده مهدیان

دکتر آزاده مهدیان

تهران
4.6
20 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 13:00

آدرس مطب دکتر آزاده مهدیان

مطب شهرری

شهرری - خیابان زکریای راضی (24 متری) - پاساژ مروارید - طبقه 4 - واحد 410

هنوز بیمارهای دکتر آزاده مهدیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آزاده مهدیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آزاده مهدیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آزاده مهدیان چیست؟

دکتر آزاده مهدیان متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر آزاده مهدیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آزاده مهدیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آزاده مهدیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آزاده مهدیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آزاده مهدیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آزاده مهدیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آزاده مهدیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده مهدیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر آزاده مهدیان

دکتر آزاده مهدیان متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آزاده مهدیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 108666 هستند. آدرس مطب دکتر آزاده مهدیان شهرری - خیابان زکریای راضی (24 متری) - پاساژ مروارید - طبقه 4 - واحد 410 است. شما میتوانید از دکتر آزاده مهدیان خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر آزاده مهدیان 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر آزاده مهدیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آزاده مهدیان

دکتر آزاده مهدیان دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آزاده مهدیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آزاده مهدیان متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر