دکتر آزاده مهدیان

دکتر آزاده مهدیان

تهران
4.6
20 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ اردیبهشت ساعت 13:00

آدرس مطب دکتر آزاده مهدیان

مطب شهرری

شهرری - خیابان زکریای راضی (24 متری) - پاساژ مروارید - طبقه 4 - واحد 410 ( لطفا در زمان مراجعه به مطب ۱ تا ۳ ساعت زمان انتظار را در نظر داشته باشید. سپاس از صبوری شما)

هنوز بیمارهای دکتر آزاده مهدیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر آزاده مهدیان نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر آزاده مهدیان چیست؟

دکتر آزاده مهدیان متخصص متخصص زنان است. بیماران بسیاری برای درمان بارداری، زگیل تناسلی، عفونت واژن، ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر آزاده مهدیان رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر آزاده مهدیان چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر آزاده مهدیان چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر آزاده مهدیان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر آزاده مهدیان، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر آزاده مهدیان

دکتر آزاده مهدیان متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 108666 یکی از پزشکان تهران با بیش از 11 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های بارداری,زگیل تناسلی,عفونت واژن,ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر آزاده مهدیان استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر آزاده مهدیان مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 4.6 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر آزاده مهدیان، متخصص متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر آزاده مهدیان می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر آزاده مهدیان :
  • شهرری - خیابان زکریای راضی (24 متری) - پاساژ مروارید - طبقه 4 - واحد 410 ( لطفا در زمان مراجعه به مطب ۱ تا ۳ ساعت زمان انتظار را در نظر داشته باشید. سپاس از صبوری شما)
مطالعه بیشتر