درمانکده
دکتر محمد علیپور

دکتر محمد علیپور

تهران
4.8
4 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 15:30
مشاوره متنی

33,500

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

47,500

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 16:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر محمد علیپور

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی، نرسیده به ظفر، کوچه احمدیه یکم، ساختمان پزشکان، پلاک 10، واحد 15

هنوز بیمارهای دکتر محمد علیپور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد علیپور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد علیپور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد علیپور چیست؟

دکتر محمد علیپور متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد علیپور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد علیپور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد علیپور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد علیپور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد علیپور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد علیپور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد علیپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد علیپور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمد علیپور

دکتر محمد علیپور متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد علیپور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 101227 هستند. آدرس مطب دکتر محمد علیپور خیابان شریعتی، نرسیده به ظفر، کوچه احمدیه یکم، ساختمان پزشکان، پلاک 10، واحد 15 است. شما میتوانید از دکتر محمد علیپور خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی ، مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمد علیپور 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمد علیپور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد علیپور

دکتر محمد علیپور دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد علیپور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد علیپور متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر