دکتر محمد علیپور

دکتر محمد علیپور

تهران
4.8
4 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۶ مرداد ساعت 15:30
مشاوره متنی

160,000

تومان

از همین حالا تا ۴۸ ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

160,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۳ مرداد ساعت 19:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر محمد علیپور

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی، نرسیده به ظفر، کوچه احمدیه یکم، ساختمان پزشکان، پلاک 10، واحد 15

هنوز بیمارهای دکتر محمد علیپور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر محمد علیپور نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر محمد علیپور چیست؟

دکتر محمد علیپور متخصص متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) است. بیماران بسیاری برای درمان وز وز گوش، سینوزیت، درد گوش، عفونت گوش به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد علیپور رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر محمد علیپور چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر محمد علیپور چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر محمد علیپور مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر محمد علیپور، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمد علیپور

دکتر محمد علیپور متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به شماره نظام پزشکی 101227 یکی از متخصصان تهران با بیش از 7 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر محمد علیپور می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر محمد علیپور :

  • خیابان شریعتی، نرسیده به ظفر، کوچه احمدیه یکم، ساختمان پزشکان، پلاک 10، واحد 15

تجربه دکتر محمد علیپور

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های وز وز گوش,سینوزیت,درد گوش,عفونت گوش به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر محمد علیپور استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمد علیپور مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها امتیاز 4.8 داده‌اند.
مطالعه بیشتر