درمانکده
location
نمایش پزشکان در شهر تهران
فیلتر
مرتب سازی (بهترین عملکرد)
Picture of the author
پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
فیلتر تخصص
not-found

پزشکی یافت نشد

سوالات متداول

چگونه می‌توانم بهترین متخصص را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام بدهید.

چگونه می‌توانم با دکتر مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های ، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعاتشان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان نوبت حضوری با متخصص را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره رزرو نوبت انلاین مطب

دکتر وز وز گوش

دکتر وز وز گوش که به عنوان متخصص گوش، حلق و بینی (ENT) شناخته می‌شود، پزشکی است که به تشخیص، درمان و پیشگیری از مشکلات مرتبط با گوش، حلق و بینی می‌پردازد. این پزشکان دانش زیادی در مورد ساختار و عملکرد گوش، حلق و بینی دارند و می‌توانند به بیماران کمک کنند تا از شر وز وز گوش و مشکلات مرتبط خلاص شوند.

به طور کلی وز وز گوش یک وضعیت بالینی است که در آن فرد احساس می‌کند که درون گوش خود صداهای زنگوله‌ای یا وز وز می‌شنود. این صداها ممکن است به صورت پیوسته یا تکراری باشند و در برخی مواقع ممکن است به اندازه‌ای شدید باشند که توانایی شنیدن صداهای محیطی را کاهش دهند. وز وز گوش با دلایل مختلفی نظیر اختلال در گوش داخلی، مشکلات عصبی، تغییرات در عروق خونی گوش، فشار خون بالا یا استفاده از داروهای خاص ارتباط دارد.

فوق تخصص وز وز گوش چه اقداماتی برای بیمار انجام می‌دهد؟

دکتر وز وز گوش (متخصص گوش، حلق و بینی) می‌تواند به درمان وز وز گوش یا هر صدای دیگری در گوش کمک کند. وز وز گوش یک وضعیت پیچیده است که علل زمینه‌ای مختلفی دارد. در ادامه می‌توانید با اقداماتی که دکتر وز وز گوش برای درمان این مشکل انجام می‌دهد، آشنا شوید.

۱- تشخیص: دکتر وز وز گوش در اولین قدم برای درمان این مشکل، علت و شدت وز وز گوش را مشخص می‌کند. پزشک با بررسی تاریخچه بیمار، اطلاع از داروهایی که فرد مصرف می‌کند و همچنین معاینه گوش وضعیت بیمار را ارزیابی می‌کند.

۲- شناسایی علل زمینه‌ای: وز وز گوش می‌تواند توسط طیف گسترده‌ای از عوامل مانند کم‌شنوایی، عفونت گوش، مشکلات عروق خونی، بیماری‌های عصبی و… ایجاد شود. دکتر گوش و حلق و بینی برای شناسایی علت این مشکل شرایط بیمار را بررسی می‌کند.

۳- تجویز دارو: دکتر وز وز گوش ممکن است بسته به علت بیماری از داروهایی برای رفع عفونت و التهاب گوش استفاده کند.

۴- ارزیابی شنوایی: برخی مواقع وز وز گوش به دلیل کم‌شنوایی ایجاد می‌شود. در این شرایط  دکتر وز وز گوش وضعیت شنوایی بیمار را ارزیابی کرده و در صورت نیاز از سمعک برای بهبود شنوایی او استفاده می‌کند.

۵- صدا درمانی: متخصصان گوش و حلق و بینی اغلب صدا درمانی را برای مدیریت وز وز گوش توصیه می‌کنند. در این روش فرد با استفاده از دستگاه‌های نویز سفید، سمعک‌های خاص یا برنامه‌های گوشی‌های هوشمند به صداهای آرامش‌بخش گوش می‌کند تا وز وز گوش کمتر شنیده شود.

۶- مشاوره: وز وز گوش می‌تواند ناراحت‌کننده باشد و بر کیفیت زندگی فرد تاثیر بگذارد. متخصصان گوش و حلق و بینی ممکن است برای مقابله با جنبه‌های عاطفی و روانی وز وز گوش، به بیماران مشاوره دهند.

۷- درمان بیماری زمینه‌ای: اگر وز وز گوش نشانه یک بیماری زمینه‌ای باشد، متخصص گوش و حلق و بینی برای درمان یا مدیریت آن بیماری تلاش می‌کند. به عنوان مثال، اگر فشار خون بالا موجب وز وز گوش شود، درمان فشار خون می‌تواند مشکل وز وز گوش را برطرف کند.

۸- توصیه‌های سبک زندگی: متخصص وز وز گوش ممکن است برای مدیریت وز وز گوش، توصیه کند تا بیمار تغییراتی در سبک زندگی خود ایجاد کند. این تغییرات معمولا شامل کاهش مصرف کافئین و الکل، مدیریت استرس و تمرین تکنیک‌های آرام‌سازی است.

۹- جراحی: در برخی موارد، در صورت وجود مشکل ساختاری در گوش یا عدم موفقیت سایر درمان‌ها، پزشک از روش جراحی برای درمان وز وز گوش استفاده می‌کند.

خدمات متخصص وز وز گوش

دکتر گوش، حلق و بینی (ENT) طیف گسترده‌ای از خدمات مرتبط با گوش،حلق و بینی را به بیماران ارائه می‌دهد. در ادامه به برخی از خدمات دکتر وز وز گوش اشاره شده است.

۱- ارزیابی شنوایی و درمان آن

یک دکتر وز وز گوش با انجام تست‌های شنوایی، علت کم‌شنوایی بیمار را ارزیابی می‌کند و در صورت نیاز از سمعک و سایر لوازم کمکی برای بیمار استفاده می‌کند. از طرف دیگر متخصص گوش، حلق و بینی می‌تواند به درمان بیماری‌هایی مانند وز وز گوش (زنگ در گوش) و اختلالات تعادل نیز کمک کند.

۲- بررسی وضعیت گوش

یک دکتر وز وز گوش عفونت و التهاب گوش بیمار را تشخیص می‌دهد و وضعیت سلامت گوش را بررسی می‌کند.

۳- مراقبت از بینی و سینوس

بیمارانی که به احتقان بینی، آلرژی و عفونت سینوسی مبتلا هستند، می‌توانند برای تشخیص و درمان از دکتر وز وز گوش کمک بگیرید. انجام جراحی بینی برای اصلاح مشکلات ساختاری یا بهبود تنفس و همچنین بررسی مشکلات مربوط به بو و طعم نیز توسط دکتر گوش، حلق و بینی بررسی و درمان می‌شوند.

۴- مراقبت از گلو و صدا

تشخیص و درمان عفونت‌های گلو، لوزه‌ها، ارزیابی و مدیریت اختلالات صدا مانند گرفتگی صدا و روش‌هایی مانند برداشتن لوزه از دیگر وظایف دکتر وز وز گوش محسوب می‌شود.

۵- اختلالات خواب و خروپف

یک متخصص وز وز گوش می‌تواند به درمان اختلالات خواب، درمان آپنه و خروپف بیمار کمک کند. او با ارائه توصیه‌های ضروری و انجام جراحی به بیمار کمک می‌کند تا خواب راحت‌تری را تجربه کند.

۶- جراحی سر و گردنیک فوق تخصص وز وز گوش می‌تواند تومورهای خوش‌خیم و بدخیم سر و گردن را درمان کند. او در صورت نیاز از روش جراحی برای درمان اختلالات تیروئید و پاراتیروئید استفاده می‌کند. از طرف دیگر رسیدگی به مشکلات مربوط به غدد بزاقی و اعصاب صورت نیز از وظایف دکتر وز وز گوش محسوب می‌شود.

۷- جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت

انجام عمل‌های زیبایی مانند رینوپلاستی (تغییر شکل بینی) و لیفت صورت و جراحی ترمیمی پس از تروما یا برداشتن غدد سرطانی از مهم‌ترین وظایف یک متخصص گوش حلق، بینی یا دکتر وز وز گوش محسوب می‌شود.

۸- مراقبت از گوش و حلق و بینی کودکان

ارائه مراقبت‌های تخصصی به کودکان مبتلا به مشکلات گوش، حلق و بینی و درمان بیماری‌هایی مانند عفونت گوش و درمان التهاب لوزه‌ها و ناهنجاری‌های مادرزادی از دیگر وظایف یک دکتر وز وز گوش است.

۹- مدیریت آلرژی

از دیگر خدماتی که توسط دکتر وز وز گوش ارائه می‌شود، می‌توان به ارزیابی آلرژی، ارائه تست آلرژی و درمان و ارائه ایمونوتراپی (واکسن‌های آلرژی) برای حساسیت‌زدایی بیماران نسبت به آلرژن‌ها اشاره کرد.

۱۰- درمان سرگیجه و اختلالات تعادل

تشخیص و مدیریت شرایطی که باعث سرگیجه و مشکلات تعادلی می‌شود در کنار انجام آزمایشات برای ارزیابی عملکرد گوش داخلی نیز از وظایف دکتر وز وز گوش محسوب می‌شود.

۱۱- درمان اختلالات بلع و گفتار

ارزیابی و درمان مشکلات بلع (دیسفاژی)، ارائه گفتاردرمانی برای مشکلات ارتباطی و بلع نیز از خدماتی هستند که توسط دکتر وز وز گوش ارائه می‌شوند.

ویژگی‌های دکتر وز وز گوش خوب در تهران

یک دکتر وز وز گوش خوب پس از به پایان رساندن دوره پزشکی عمومی، در دوره تخصصی گوش، حلق و بینی شرکت می‌کند و از همین رو دانش و مهارت زیادی در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با گوش، حلق و بینی دارد. در ادامه می‌توانید با ویژگی‌های یک متخصص وز وز گوش خوب آشنا شوید.

  • باتجربه بودن
  • توانایی برقراری ارتباط موثر با بیمار
  • به‌روز بودن دانش
  • توانایی کار کردن با ابزارهای روز دنیا
  • صبور بودن
  • پایبندی به اخلاق پزشکی

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر وز وز گوش در تهران

وز وز گوش معمولا به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود و می‌تواند مشکلات جدی برای فرد ایجاد کند. در صورتی که شما یا یکی از اعضای خانواده‌تان از این مشکل رنج می‌برید، توصیه می‌کنیم فورا به یک دکتر وز وز گوش یا همان متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه کنید. شما می‌توانید با ثبت‌نام در وب‌سایت درمانکده، به صورت آنلاین نوبت ویزیت بگیرید یا از خدمات مشاوره آنلاین در درمانکده استفاده کنید. 

 

مشاهده بیشتر