دکتر ندا ضامن میلانی

دکتر ندا ضامن میلانی

تهران
4.2
24 نظر
غیر فعال

نوبت های دکتر ندا ضامن میلانی به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ندا ضامن میلانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر ندا ضامن میلانی نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر ندا ضامن میلانی وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر ندا ضامن میلانی چیست؟

دکتر ندا ضامن میلانی متخصص متخصص بیماری های عفونی و تب دار است. بیماران بسیاری برای درمان آنفولانزا، ایدز، واکسیناسیون، سینوزیت به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر ندا ضامن میلانی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر ندا ضامن میلانی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر ندا ضامن میلانی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر ندا ضامن میلانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر ندا ضامن میلانی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر ندا ضامن میلانی

دکتر ندا ضامن میلانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار به شماره نظام پزشکی 137006 یکی از متخصصان تهران با بیش از 8 سال سابقه کاری است.اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های آنفولانزا,ایدز,واکسیناسیون,سینوزیت به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر ندا ضامن میلانی استفاده کنید. در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر ندا ضامن میلانی تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر