درمانکده
دکتر ندا ضامن میلانی

دکتر ندا ضامن میلانی

تهران
4.2
24 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر ندا ضامن میلانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ندا ضامن میلانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ندا ضامن میلانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ندا ضامن میلانی چیست؟

دکتر ندا ضامن میلانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر ندا ضامن میلانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ندا ضامن میلانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ندا ضامن میلانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ندا ضامن میلانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ندا ضامن میلانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ندا ضامن میلانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ندا ضامن میلانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ندا ضامن میلانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ندا ضامن میلانی

دکتر ندا ضامن میلانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ندا ضامن میلانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 137006 هستند. آدرس مطب دکتر ندا ضامن میلانی تهران است. شما میتوانید از دکتر ندا ضامن میلانی خدمات مشاوره متنی ، مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ندا ضامن میلانی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر ندا ضامن میلانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ندا ضامن میلانی

دکتر ندا ضامن میلانی دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ندا ضامن میلانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ندا ضامن میلانی متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر