درمانکده
دکتر سید امیرعلی میرفخرایی

دکتر سید امیرعلی میرفخرایی

تهران
4.4
10 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید امیرعلی میرفخرایی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید امیرعلی میرفخرایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید امیرعلی میرفخرایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید امیرعلی میرفخرایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید امیرعلی میرفخرایی چیست؟

دکتر سید امیرعلی میرفخرایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید امیرعلی میرفخرایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید امیرعلی میرفخرایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید امیرعلی میرفخرایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید امیرعلی میرفخرایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید امیرعلی میرفخرایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید امیرعلی میرفخرایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید امیرعلی میرفخرایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید امیرعلی میرفخرایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سید امیرعلی میرفخرایی

دکتر سید امیرعلی میرفخرایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید امیرعلی میرفخرایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 134041 هستند. آدرس مطب دکتر سید امیرعلی میرفخرایی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید امیرعلی میرفخرایی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید امیرعلی میرفخرایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید امیرعلی میرفخرایی

دکتر سید امیرعلی میرفخرایی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید امیرعلی میرفخرایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید امیرعلی میرفخرایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر