درمانکده
دکتر الناز فتاح دیزجی

دکتر الناز فتاح دیزجی

تهران
5.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر الناز فتاح دیزجی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر الناز فتاح دیزجی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر الناز فتاح دیزجی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر الناز فتاح دیزجی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر الناز فتاح دیزجی چیست؟

دکتر الناز فتاح دیزجی متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر الناز فتاح دیزجی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر الناز فتاح دیزجی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر الناز فتاح دیزجی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر الناز فتاح دیزجی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر الناز فتاح دیزجی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر الناز فتاح دیزجی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر الناز فتاح دیزجی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الناز فتاح دیزجی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر الناز فتاح دیزجی

دکتر الناز فتاح دیزجی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر الناز فتاح دیزجی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 126898 هستند. آدرس مطب دکتر الناز فتاح دیزجی تهران است. شما میتوانید از دکتر الناز فتاح دیزجی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر الناز فتاح دیزجی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر الناز فتاح دیزجی

دکتر الناز فتاح دیزجی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر الناز فتاح دیزجی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر الناز فتاح دیزجی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر