نوبت دهی دکتر آزیتا خواهانی نمین  متخصص زنان

دکتر آزیتا خواهانی نمین

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 79651
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 21 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر آزیتا خواهانی نمین نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر آزیتا خواهانی نمین چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر آزیتا خواهانی نمین چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر آزیتا خواهانی نمین مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر آزیتا خواهانی نمین رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر آزیتا خواهانی نمین نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر آزیتا خواهانی نمین چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر آزیتا خواهانی نمین

دکتر آزیتا خواهانی نمین متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آزیتا خواهانی نمین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 79651 هستند. آدرس مطب دکتر آزیتا خواهانی نمین تهران است. شما میتوانید از دکتر آزیتا خواهانی نمین خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر آزیتا خواهانی نمین 21 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر آزیتا خواهانی نمین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آزیتا خواهانی نمین

دکتر آزیتا خواهانی نمین دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آزیتا خواهانی نمین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آزیتا خواهانی نمین متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.