درمانکده
دکتر آزیتا خواهانی نمین

دکتر آزیتا خواهانی نمین

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

160,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر آزیتا خواهانی نمین نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آزیتا خواهانی نمین نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آزیتا خواهانی نمین، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آزیتا خواهانی نمین چیست؟

دکتر آزیتا خواهانی نمین متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر آزیتا خواهانی نمین چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آزیتا خواهانی نمین را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آزیتا خواهانی نمین مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آزیتا خواهانی نمین در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آزیتا خواهانی نمین رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آزیتا خواهانی نمین مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آزیتا خواهانی نمین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزیتا خواهانی نمین با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر آزیتا خواهانی نمین

دکتر آزیتا خواهانی نمین متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آزیتا خواهانی نمین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 79651 هستند. آدرس مطب دکتر آزیتا خواهانی نمین تهران است. شما میتوانید از دکتر آزیتا خواهانی نمین خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر آزیتا خواهانی نمین 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر آزیتا خواهانی نمین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آزیتا خواهانی نمین

دکتر آزیتا خواهانی نمین دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آزیتا خواهانی نمین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آزیتا خواهانی نمین متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر