نوبت دهی دکتر فرشته روغنی ممقانی  متخصص کودکان

دکتر فرشته روغنی ممقانی

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : 127884
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر فرشته روغنی ممقانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر فرشته روغنی ممقانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فرشته روغنی ممقانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فرشته روغنی ممقانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فرشته روغنی ممقانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فرشته روغنی ممقانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فرشته روغنی ممقانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فرشته روغنی ممقانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر فرشته روغنی ممقانی

دکتر فرشته روغنی ممقانی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرشته روغنی ممقانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 127884 هستند. آدرس مطب دکتر فرشته روغنی ممقانی تهران است. شما میتوانید از دکتر فرشته روغنی ممقانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرشته روغنی ممقانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرشته روغنی ممقانی

دکتر فرشته روغنی ممقانی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرشته روغنی ممقانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرشته روغنی ممقانی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.