درمانکده
دکتر شکوفان علیزاده

دکتر شکوفان علیزاده

تهران
4.5
14 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۱ آذر ساعت 11:00
مشاوره متنی

70,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

آدرس مطب دکتر شکوفان علیزاده

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی - روبروی خیابان شهید کلاهدوز (دولت) - کوچه میرزا تاراج (سیروس) - پلاک 3 طیقه همکف

هنوز بیمارهای دکتر شکوفان علیزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شکوفان علیزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شکوفان علیزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شکوفان علیزاده چیست؟

دکتر شکوفان علیزاده متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر شکوفان علیزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شکوفان علیزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شکوفان علیزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شکوفان علیزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شکوفان علیزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شکوفان علیزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شکوفان علیزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شکوفان علیزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شکوفان علیزاده

دکتر شکوفان علیزاده متخصص کودکان به شماره نظام پزشکی 115614 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 9 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر شکوفان علیزاده: خیابان شریعتی - روبروی خیابان شهید کلاهدوز (دولت) - کوچه میرزا تاراج (سیروس) - پلاک 3 طیقه همکف

تجربه دکتر شکوفان علیزاده

دکتر شکوفان علیزاده متخصص کودکان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر شکوفان علیزاده مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر شکوفان علیزاده متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر