درمانکده
فرشته سلیمی

فرشته سلیمی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

85,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مهر ساعت 11:00

آدرس مطب فرشته سلیمی

مطب تهران

تهران - سهروردی شمالی - خرمشهر (آپادانا) - پلاک 18 - کلینیک دکتر صفانیان

هنوز بیمارهای دکتر فرشته سلیمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از فرشته سلیمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی فرشته سلیمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص فرشته سلیمی چیست؟

فرشته سلیمی کارشناس ارشد مامایی هستند.

زودترین نوبت فرشته سلیمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت فرشته سلیمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از فرشته سلیمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین فرشته سلیمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از فرشته سلیمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به فرشته سلیمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت فرشته سلیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت فرشته سلیمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره فرشته سلیمی

فرشته سلیمی کارشناس ارشد مامایی از پزشکان درمانکده‌اند. فرشته سلیمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی م-2846 هستند. آدرس مطب فرشته سلیمی تهران - سهروردی شمالی - خرمشهر (آپادانا) - پلاک 18 - کلینیک دکتر صفانیان است. شما میتوانید از فرشته سلیمی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت فرشته سلیمی 4 مهر است. بیماران و مراجعین فرشته سلیمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه فرشته سلیمی

فرشته سلیمی دارای مدرک کارشناس ارشد مامایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به فرشته سلیمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از فرشته سلیمی کارشناس ارشد مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط