درمانکده
دکتر اکرم میرزامرادی

دکتر اکرم میرزامرادی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۲ آذر ساعت 11:00
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

آدرس مطب دکتر اکرم میرزامرادی

مطب تهران

تهران - شهر قدس - خیابان امام خمینی - رو به روی مسجد جامع - ساختمان مدیا - طبقه دوم - واحد 5

هنوز بیمارهای دکتر اکرم میرزامرادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اکرم میرزامرادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اکرم میرزامرادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اکرم میرزامرادی چیست؟

دکتر اکرم میرزامرادی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر اکرم میرزامرادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اکرم میرزامرادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اکرم میرزامرادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اکرم میرزامرادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اکرم میرزامرادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اکرم میرزامرادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اکرم میرزامرادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اکرم میرزامرادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر اکرم میرزامرادی

دکتر اکرم میرزامرادی متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 51748 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 10 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر اکرم میرزامرادی: تهران - شهر قدس - خیابان امام خمینی - رو به روی مسجد جامع - ساختمان مدیا - طبقه دوم - واحد 5

تجربه دکتر اکرم میرزامرادی

دکتر اکرم میرزامرادی متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر اکرم میرزامرادی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر اکرم میرزامرادی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر