درمانکده
دکتر نوشین اشراقی

دکتر نوشین اشراقی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ اسفند ساعت 11:30

آدرس مطب دکتر نوشین اشراقی

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از پل سید خندان - مقابل پارک شریعتی - پلاک 985 - طبقه چهارم - واحد 13

هنوز بیمارهای دکتر نوشین اشراقی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نوشین اشراقی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نوشین اشراقی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نوشین اشراقی چیست؟

دکتر نوشین اشراقی فلوشیپ پریناتولوژی - طب مادر و جنین هستند.

زودترین نوبت دکتر نوشین اشراقی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نوشین اشراقی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نوشین اشراقی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نوشین اشراقی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نوشین اشراقی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نوشین اشراقی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نوشین اشراقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوشین اشراقی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نوشین اشراقی

دکتر نوشین اشراقی فلوشیپ پریناتولوژی - طب مادر و جنین به شماره نظام پزشکی 68044 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر نوشین اشراقی: تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از پل سید خندان - مقابل پارک شریعتی - پلاک 985 - طبقه چهارم - واحد 13

تجربه دکتر نوشین اشراقی

دکتر نوشین اشراقی متخصص زنان است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر نوشین اشراقی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر نوشین اشراقی فلوشیپ پریناتولوژی - طب مادر و جنین به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر