درمانکده
دکتر لیلا علی اکبرالحسینی

دکتر لیلا علی اکبرالحسینی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر لیلا علی اکبرالحسینی

مطب تهران

تهران - میدان شهدا - خیابان مجاهدین اسلام - نرسیده به خیابان ایران - پلاک ۱۵۸ - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر لیلا علی اکبرالحسینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر لیلا علی اکبرالحسینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر لیلا علی اکبرالحسینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر لیلا علی اکبرالحسینی چیست؟

دکتر لیلا علی اکبرالحسینی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر لیلا علی اکبرالحسینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر لیلا علی اکبرالحسینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر لیلا علی اکبرالحسینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر لیلا علی اکبرالحسینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر لیلا علی اکبرالحسینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر لیلا علی اکبرالحسینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر لیلا علی اکبرالحسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا علی اکبرالحسینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر لیلا علی اکبرالحسینی

دکتر لیلا علی اکبرالحسینی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر لیلا علی اکبرالحسینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 87924 هستند. آدرس مطب دکتر لیلا علی اکبرالحسینی تهران - میدان شهدا - خیابان مجاهدین اسلام - نرسیده به خیابان ایران - پلاک ۱۵۸ - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر لیلا علی اکبرالحسینی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر لیلا علی اکبرالحسینی 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر لیلا علی اکبرالحسینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر لیلا علی اکبرالحسینی

دکتر لیلا علی اکبرالحسینی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر لیلا علی اکبرالحسینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر لیلا علی اکبرالحسینی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر