درمانکده
دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی

دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی چیست؟

دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی

دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به شماره نظام پزشکی 89118 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی

دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید ناصر حسینی قلعه نویی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر