مشاوره با بهترین دکتر آنلاین طب فیزیکی و توانبخشی

با مشاهده لیست پزشکان، آدرس و زمان حضور آنها، از بهترین دکتر آنلاین طب فیزیکی و توانبخشی مشاوره آنلاین تلفنی، تصویری و متنی دریافت کنید.

جستجو در نتایج

تخصص

زمان نوبت

بیمارستان

جنسیت

مشاوره آنلاین متخصص طب فیزیک

  • مرتب‌سازی براساس:
  • بیشترین رضایتمندی
  • منتخب
  • زودترین نوبت

مشاوره آنلاین دکتر طب فیزیکی و توانبخشی

پزشکی که در زمینه پیشگیری، درمان و بازتوانی طیف وسیعی از بیماران مبتلا به سکته مغزی، آسیب مغزی و نخاع، درد های حاد و مزمن، آسیب های اسکلتی - عضلانی و ... تخصص دارد، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نامیده می شود. هدف دکتر آنلاین طب فیزیکی و توانبخشی ارتقا و بازگرداندن عملکرد فردی و بهبود کیفیت زندگی بیماران دارای اختلالات فیزیکی یا ناتوانی های مغزی، نخاع، اعصاب، استخوان، مفاصل، رباط ها، عضلات و تاندون ها است.

اختلالاتی که برای آنها باید به متخصص آنلاین طب فیزیکی و توانبخشی مراجعه کنید عبارتند از آسیبی که منجر به درد شدید و یا مانع عملکرد فیزیکی شده است، بیماری یا ناتوانی که عملکرد فیزیکی شما را محدود کرده و موجب درد می شود، درد مزمن در ناحیه کمر، گردن، زانو، دست، پا و...، سکته یا آسیب های عصبی که عملکرد فیزیک را محدود می کند، دوران بهبودی پس از عمل جراحی، تورم و سفتی در ناحیه درد، ضعف یا بی ثباتی در اثر درد مزمن، عدم توانایی صاف کردن کامل زانو، تنگی ماهیچه و اسپاسم، خواب رفتگی و مورمور شدن دست ها در دوران پیری و کاهش توانایی حرکت سر.

عوامل ایجاد بیماری ها و اختلالات مربوط به طب فیزیکی و توانبخشی بسیار پیشرونده هستند و نیاز به پیشگیری، تشخیص و درمان هرچه سریع تر و زودتر دارند. از مهم ترین بیماری های مربوط به این بخش می توان به درد پشت، گردن درد، سکته مغزی و قلبی، آسیب مغزی، اختلالات عصبی- عضلانی، جراحات ورزشی، صدمات نخاعی، آرتروز، تونل کارپ، فتق دیسک بین مهره ای، تنگی اعصاب در گردن یا پشت، سیاتیک، فیبرومیالژیا، آسیب های فشار تکراری، قطع عضو، بیماری پارکینسون، ام اس، سندروم گیلن باره، توانبخشی سرطان، اختلالات کف لگن، اختلالات زانو و بیماران مبتلا به ناتوانی های مادرزادی (فلج اطفال) می توان اشاره کرد.

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی با گذراندن دوره هایی از جمله طب توانبخشی ورزش، طب توانبخشی آسیب نخاع، طب توانبخشی سکته مغزی، درمان درد، الکترودیاگنوز (نوار عصب و عضله و پتانسیل های برانگیخته)، طب توانبخشی اطفال و فلوشیپ هایی مانند طب توانبخشی قلبی، طب توانبخشی ریوی، طب توانبخشی دیابت، طب توانبخشی در بیماران قطع عضو، آموزش های لازم برای تشخیص بیماری و انجام روش های درمانی را برای کسب مدرک تحصیلی می گذراند.

درمانکده برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین پزشکان این حوزه، امکان نوبت دهی اینترنتی برجسته ترین پزشکان متخصص، فوق تخصص و پروفسور طب فیزیکی و توانبخشی در تهران را فراهم کرده است.

برای انتخاب پزشک خوب طب فیزیکی و توانبخشی بدون نیاز به مراجعه حضوری یا تماس با مطب برای دریافت نوبت، به لیست بهترین پزشکان طب فیزیکی و توانبخشی مراجعه کرده و با توجه به اولین نوبت خالی پزشک، نظرات بیماران، تلفن مطب و آدرس مطب نوبت خود را آنلاین رزرو کنید.

چگونه می توانم از متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت حضوری بگیرم؟

چگونه می توانم از دکتر طب فیزیکی و توانبخشی مشاوره آنلاین بگیرم؟

چگونه می توانم بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی را انتخاب کنم؟ 

چگونه می توانم با دکتر طب فیزیکی و توانبخشی مشاوره آنلاین ویدئویی داشته باشم؟ 

چگونه می توانم زودترین زمان برای ملاقات حضوری با متخصص طب فیزیکی و توانبخشی را پیدا کنم؟ 

چگونه می توانم روزهای کاری متخصص طب فیزیکی و توانبخشی را ببینم؟ 

جستجوی پزشکان متخصص و فوق تخصص
Item 1 of 20