دکتر امیر سجودی حسنلویی

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 7سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 16 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر امیر سجودی حسنلویی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر امیر سجودی حسنلویی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر امیر سجودی حسنلویی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر امیر سجودی حسنلویی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر امیر سجودی حسنلویی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر امیر سجودی حسنلویی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر امیر سجودی حسنلویی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر امیر سجودی حسنلویی

دکتر امیر سجودی حسنلویی متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیر سجودی حسنلویی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر امیر سجودی حسنلویی تهران است. شما میتوانید از دکتر امیر سجودی حسنلویی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر امیر سجودی حسنلویی 16 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر امیر سجودی حسنلویی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیر سجودی حسنلویی

دکتر امیر سجودی حسنلویی دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیر سجودی حسنلویی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیر سجودی حسنلویی متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.