دکتر مائده احمدی دستجردی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : null
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 16 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر مائده احمدی دستجردی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر مائده احمدی دستجردی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر مائده احمدی دستجردی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر مائده احمدی دستجردی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مائده احمدی دستجردی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر مائده احمدی دستجردی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر مائده احمدی دستجردی چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ دکتر مائده احمدی دستجردی

  دکتر مائده احمدی دستجردی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مائده احمدی دستجردی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر مائده احمدی دستجردی تهران - شریعتی - بالاتر از میرداماد - خیابان شواری - پلاک 44 - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر مائده احمدی دستجردی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مائده احمدی دستجردی 16 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر مائده احمدی دستجردی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر مائده احمدی دستجردی

  دکتر مائده احمدی دستجردی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مائده احمدی دستجردی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مائده احمدی دستجردی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.