درمانکده
فریناز قره گوزلو

فریناز قره گوزلو

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

300,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

400,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 19:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر فریناز قره گوزلو نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از فریناز قره گوزلو نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی فریناز قره گوزلو، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص فریناز قره گوزلو چیست؟

فریناز قره گوزلو کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت فریناز قره گوزلو چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت فریناز قره گوزلو را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از فریناز قره گوزلو مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین فریناز قره گوزلو در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از فریناز قره گوزلو رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به فریناز قره گوزلو مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت فریناز قره گوزلو چقدر است؟

هزینه ویزیت فریناز قره گوزلو با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره فریناز قره گوزلو

فریناز قره گوزلو کارشناسی ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی ۴۷۵۲۶ یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه فریناز قره گوزلو

فریناز قره گوزلو کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به فریناز قره گوزلو مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از فریناز قره گوزلو کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر