نوبت دهی دکتر وحیده رسولی زنجانی  متخصص زنان

دکتر وحیده رسولی زنجانی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 64991
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 9 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر وحیده رسولی زنجانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر وحیده رسولی زنجانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر وحیده رسولی زنجانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر وحیده رسولی زنجانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر وحیده رسولی زنجانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر وحیده رسولی زنجانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر وحیده رسولی زنجانی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر وحیده رسولی زنجانی

دکتر وحیده رسولی زنجانی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر وحیده رسولی زنجانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 64991 هستند. آدرس مطب دکتر وحیده رسولی زنجانی تهران است. شما میتوانید از دکتر وحیده رسولی زنجانی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر وحیده رسولی زنجانی 9 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر وحیده رسولی زنجانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر وحیده رسولی زنجانی

دکتر وحیده رسولی زنجانی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر وحیده رسولی زنجانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر وحیده رسولی زنجانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.