درمانکده
دکتر علیرضا میرجلیلی

دکتر علیرضا میرجلیلی

یزد
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر علیرضا میرجلیلی

مطب یزد

یزد - میدان باهنر - ابتدای بلوار پاکنژاد - مجتمع پارس - طبقه همکف - واحد 4 (جنب داروخانه دکتر فدائی)

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا میرجلیلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا میرجلیلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا میرجلیلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا میرجلیلی چیست؟

دکتر علیرضا میرجلیلی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا میرجلیلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا میرجلیلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا میرجلیلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا میرجلیلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا میرجلیلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا میرجلیلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا میرجلیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا میرجلیلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علیرضا میرجلیلی

دکتر علیرضا میرجلیلی متخصص ارتوپدی به شماره نظام پزشکی 53901 یکی از پزشکان یزد با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر علیرضا میرجلیلی: یزد - میدان باهنر - ابتدای بلوار پاکنژاد - مجتمع پارس - طبقه همکف - واحد 4 (جنب داروخانه دکتر فدائی)

تجربه دکتر علیرضا میرجلیلی

دکتر علیرضا میرجلیلی متخصص ارتوپدی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر علیرضا میرجلیلی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا میرجلیلی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر