درمانکده
دکتر فرید نقش بندی

دکتر فرید نقش بندی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

132,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر فرید نقش بندی

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از میرداماد - کوچه آهور - پلاک 40 - ساختمان بهبودی - طبقه 4 - واحد 11

هنوز بیمارهای دکتر فرید نقش بندی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرید نقش بندی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرید نقش بندی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرید نقش بندی چیست؟

دکتر فرید نقش بندی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر فرید نقش بندی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرید نقش بندی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرید نقش بندی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرید نقش بندی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرید نقش بندی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرید نقش بندی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرید نقش بندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرید نقش بندی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرید نقش بندی

دکتر فرید نقش بندی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرید نقش بندی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر فرید نقش بندی تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از میرداماد - کوچه آهور - پلاک 40 - ساختمان بهبودی - طبقه 4 - واحد 11 است. شما میتوانید از دکتر فرید نقش بندی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فرید نقش بندی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فرید نقش بندی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرید نقش بندی

دکتر فرید نقش بندی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرید نقش بندی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرید نقش بندی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر