درمانکده
دکتر کوروش آرامی

دکتر کوروش آرامی

تهران
4.2
13 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر کوروش آرامی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر کوروش آرامی

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - بین سه راه طالقانی و خیابان سمیه - روبروی خیابان طاهریان ( آمل ) - پلاک 144 - بیمارستان پاسارگاد

هنوز بیمارهای دکتر کوروش آرامی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر کوروش آرامی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر کوروش آرامی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر کوروش آرامی چیست؟

دکتر کوروش آرامی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر کوروش آرامی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر کوروش آرامی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر کوروش آرامی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر کوروش آرامی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر کوروش آرامی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر کوروش آرامی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر کوروش آرامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کوروش آرامی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر کوروش آرامی

دکتر کوروش آرامی متخصص ارتوپدی به شماره نظام پزشکی 67948 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 27 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر کوروش آرامی: تهران - خیابان شریعتی - بین سه راه طالقانی و خیابان سمیه - روبروی خیابان طاهریان ( آمل ) - پلاک 144 - بیمارستان پاسارگاد

تجربه دکتر کوروش آرامی

دکتر کوروش آرامی متخصص ارتوپدی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر کوروش آرامی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر کوروش آرامی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر