مشاوره با بهترین دکتر آنلاین ارتوپدی

با مشاهده لیست پزشکان، آدرس و زمان حضور آنها، از بهترین دکتر آنلاین ارتوپدی مشاوره آنلاین تلفنی، تصویری و متنی دریافت کنید.

جستجو در نتایج

تخصص

زمان نوبت

بیمارستان

جنسیت

مشاوره آنلاین متخصص ارتوپدی

  • مرتب‌سازی براساس:
  • بیشترین رضایتمندی
  • منتخب
  • زودترین نوبت

مشاوره آنلاین با متخصص ارتوپدی

ارتوپدی شاخه‌ای از علوم جراحی است که مربوط به سیستم حرکتی بدن شامل مفاصل، استخوان‎ها، عضلات و دیگر بافت‏هایی که اندام‎های حرکتی در آن‎ها وجود دارند، می‎شود. متخصص ارتوپدی متخصص استخوان و مفاصل، جراح استخوان و مفاصل و یا ارتوپد هم نامیده می شود، پزشکی است که با استفاده از روش‎های جراحی و غیرجراحی مشکلات سیستم حرکتی بدن را درمان می‎کند.

دکتر ارتوپدی مشکلاتی مانند: آسیب ‎های استخوان‎ها و مفاصل در نتیجه شکستگی، دررفتگی، کشیدگی و پاره شدن تاندون‎ها و رباط‎ها و رگ به رگ شدن و غیره، آسیب‎های ورزشی،جراحی درد های ناتوان کننده شانه و آرنج، آرتروز و ساییدگی مفاصل، عفونت اندام‎ها و مفاصل،درمان و جراحی خار پاشنه، تومورهای استخوان و بافت‎های نرم اندام، بیماری‎های مادرزادی اندامی، درمان دفرمیتی ها اندام ها مثل پای پرانتزی و یا پا ضربدری، درمان اختصاصی بیماران فلج مغزی و... را تشخیص داده و درمان می‎کند. متخصص ارتوپدی بسیاری از مشکلات استخوانی- عضلانی را از روش‌های غیر جراحی مانند: ورزش، درمان دارویی، فیزیوتراپی و... درمان می‎کند و اگر بیمار نیاز به جراحی داشته باشد، از طریق جراحی ارتوپدی اقدام به درمان می‎کند.

درمانکده برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین پزشکان این حوزه، امکان نوبت دهی اینترنتی برجسته ترین پزشکان متخصص و فوق تخصص ارتوپدی در تهران را فراهم کرده است.

برای انتخاب و دریافت نوبت اینترنتی برای پزشک خوب ارتوپدی بدون نیاز مراجعه حضوری یا تماس با مطب برای دریافت نوبت، به لیست بهترین پزشکان ارتوپدی مراجعه کرده و با توجه به اولین نوبت خالی پزشک، نظرات بیماران، تلفن مطب و آدرس مطب نوبت خود را آنلاین رزرو کنید.

چگونه می توانم از متخصص ارتوپدی نوبت حضوری بگیرم؟

چگونه می توانم از دکتر ارتوپدی مشاوره آنلاین بگیرم؟

چگونه می توانم بهترین متخصص ارتوپدی را انتخاب کنم؟ 

چگونه می توانم با دکتر ارتوپدی مشاوره آنلاین ویدئویی داشته باشم؟ 

چگونه می توانم زودترین زمان برای ملاقات حضوری با متخصص ارتوپدی را پیدا کنم؟ 

چگونه می توانم روزهای کاری متخصص ارتوپدی را ببینم؟ 

جستجوی پزشکان متخصص و فوق تخصص
Item 1 of 20