درمانکده
دکتر محمد چیت ساز

دکتر محمد چیت ساز

تهران
4.4
35 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00
مشاوره متنی

150,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

آدرس مطب دکتر محمد چیت ساز

مطب تهران

تهران - خیابان پاسداران - پایین تر از برج سفید - نبش بوستان یکم - پلاک 207 - طبقه 3

هنوز بیمارهای دکتر محمد چیت ساز نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد چیت ساز نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد چیت ساز، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد چیت ساز چیست؟

دکتر محمد چیت ساز متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد چیت ساز چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد چیت ساز را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد چیت ساز مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد چیت ساز در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد چیت ساز رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد چیت ساز مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد چیت ساز چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد چیت ساز با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمد چیت ساز

دکتر محمد چیت ساز متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد چیت ساز یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 23 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 36644 هستند. آدرس مطب دکتر محمد چیت ساز تهران - خیابان پاسداران - پایین تر از برج سفید - نبش بوستان یکم - پلاک 207 - طبقه 3 است. شما میتوانید از دکتر محمد چیت ساز خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمد چیت ساز 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمد چیت ساز جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد چیت ساز

دکتر محمد چیت ساز دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد چیت ساز مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد چیت ساز متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر