درمانکده
دکتر صدیقه اخوان طبیب

دکتر صدیقه اخوان طبیب

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر صدیقه اخوان طبیب به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر صدیقه اخوان طبیب

مطب تهران

تهران - خیابان ولیعصر - پائین تر از میدان ولیعصر - کوچه ولدی - پلاک ۲۶

هنوز بیمارهای دکتر صدیقه اخوان طبیب نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر صدیقه اخوان طبیب نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر صدیقه اخوان طبیب، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر صدیقه اخوان طبیب چیست؟

دکتر صدیقه اخوان طبیب متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر صدیقه اخوان طبیب چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر صدیقه اخوان طبیب را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر صدیقه اخوان طبیب مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر صدیقه اخوان طبیب در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر صدیقه اخوان طبیب رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر صدیقه اخوان طبیب مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر صدیقه اخوان طبیب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صدیقه اخوان طبیب با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر صدیقه اخوان طبیب

دکتر صدیقه اخوان طبیب متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر صدیقه اخوان طبیب یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 17546 هستند. آدرس مطب دکتر صدیقه اخوان طبیب تهران - خیابان ولیعصر - پائین تر از میدان ولیعصر - کوچه ولدی - پلاک ۲۶ است. شما میتوانید از دکتر صدیقه اخوان طبیب خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر صدیقه اخوان طبیب جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر صدیقه اخوان طبیب

دکتر صدیقه اخوان طبیب دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر صدیقه اخوان طبیب مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر صدیقه اخوان طبیب متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر