درمانکده
دکتر سید علیرضا نجفی

دکتر سید علیرضا نجفی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00

آدرس مطب دکتر سید علیرضا نجفی

مطب تهران

تهران - ابتدای هفت تیر - خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه یکم - پلاک 16 - طبقه 2 - واحد 6

هنوز بیمارهای دکتر سید علیرضا نجفی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید علیرضا نجفی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید علیرضا نجفی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید علیرضا نجفی چیست؟

دکتر سید علیرضا نجفی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر سید علیرضا نجفی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید علیرضا نجفی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید علیرضا نجفی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید علیرضا نجفی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید علیرضا نجفی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید علیرضا نجفی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا نجفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا نجفی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید علیرضا نجفی

دکتر سید علیرضا نجفی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید علیرضا نجفی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 28119 هستند. آدرس مطب دکتر سید علیرضا نجفی تهران - ابتدای هفت تیر - خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه یکم - پلاک 16 - طبقه 2 - واحد 6 است. شما میتوانید از دکتر سید علیرضا نجفی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید علیرضا نجفی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سید علیرضا نجفی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید علیرضا نجفی

دکتر سید علیرضا نجفی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید علیرضا نجفی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید علیرضا نجفی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر