نوبت دهی دکتر نصرت‌ الله سید شهابی  فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

دکتر نصرت‌ الله سید شهابی

فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان
شماره نظام پزشکی : 13500
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 28سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 8 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر نصرت‌ الله سید شهابی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر نصرت‌ الله سید شهابی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر نصرت‌ الله سید شهابی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر نصرت‌ الله سید شهابی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر نصرت‌ الله سید شهابی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر نصرت‌ الله سید شهابی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر نصرت‌ الله سید شهابی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر نصرت‌ الله سید شهابی

دکتر نصرت‌ الله سید شهابی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نصرت‌ الله سید شهابی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 28 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 13500 هستند. آدرس مطب دکتر نصرت‌ الله سید شهابی تهران است. شما میتوانید از دکتر نصرت‌ الله سید شهابی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نصرت‌ الله سید شهابی 8 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر نصرت‌ الله سید شهابی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نصرت‌ الله سید شهابی

دکتر نصرت‌ الله سید شهابی دارای مدرک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نصرت‌ الله سید شهابی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نصرت‌ الله سید شهابی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.