درمانکده
دکتر نصرت‌ الله سید شهابی

دکتر نصرت‌ الله سید شهابی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر نصرت‌ الله سید شهابی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نصرت‌ الله سید شهابی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نصرت‌ الله سید شهابی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نصرت‌ الله سید شهابی چیست؟

دکتر نصرت‌ الله سید شهابی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر نصرت‌ الله سید شهابی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نصرت‌ الله سید شهابی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نصرت‌ الله سید شهابی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نصرت‌ الله سید شهابی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نصرت‌ الله سید شهابی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نصرت‌ الله سید شهابی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نصرت‌ الله سید شهابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نصرت‌ الله سید شهابی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نصرت‌ الله سید شهابی

دکتر نصرت‌ الله سید شهابی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان به شماره نظام پزشکی 13500 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 28 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر نصرت‌ الله سید شهابی

دکتر نصرت‌ الله سید شهابی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و متخصص کودکان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر نصرت‌ الله سید شهابی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر نصرت‌ الله سید شهابی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر