درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ اسفند ساعت 18:00

آدرس مطب دکتر غلامرضا مهاجری مقدم

مطب مشهد

مشهد - خیابان ملاصدرا - ملاصدرا 20 - ساختمان اردیبهشت

هنوز بیمارهای دکتر غلامرضا مهاجری مقدم نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر غلامرضا مهاجری مقدم نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر غلامرضا مهاجری مقدم، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر غلامرضا مهاجری مقدم چیست؟

دکتر غلامرضا مهاجری مقدم فوق تخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر غلامرضا مهاجری مقدم چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر غلامرضا مهاجری مقدم را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر غلامرضا مهاجری مقدم مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر غلامرضا مهاجری مقدم در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر غلامرضا مهاجری مقدم رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر غلامرضا مهاجری مقدم مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا مهاجری مقدم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا مهاجری مقدم با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر غلامرضا مهاجری مقدم

دکتر غلامرضا مهاجری مقدم فوق تخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) به شماره نظام پزشکی 28075 یکی از پزشکان مشهد با سابقه کاری بیش از 34 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر غلامرضا مهاجری مقدم: مشهد - خیابان ملاصدرا - ملاصدرا 20 - ساختمان اردیبهشت

تجربه دکتر غلامرضا مهاجری مقدم

دکتر غلامرضا مهاجری مقدم متخصص قلب و عروق است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر غلامرضا مهاجری مقدم مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر غلامرضا مهاجری مقدم فوق تخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر