درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۲ مهر ساعت 16:00
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۸ مهر ساعت 17:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر شهروز یزدانی

مطب کرج

کرج - بلوار هفت تیر - نرسیده به چهارراه مصباح - نبش کوچه شقایق - کلینیک بهستون - طبقه 5

هنوز بیمارهای دکتر شهروز یزدانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهروز یزدانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهروز یزدانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهروز یزدانی چیست؟

دکتر شهروز یزدانی فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر شهروز یزدانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهروز یزدانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهروز یزدانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهروز یزدانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهروز یزدانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهروز یزدانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهروز یزدانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهروز یزدانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شهروز یزدانی

دکتر شهروز یزدانی فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهروز یزدانی یکی از پزشکان کرج با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 119572 هستند. آدرس مطب دکتر شهروز یزدانی کرج - بلوار هفت تیر - نرسیده به چهارراه مصباح - نبش کوچه شقایق - کلینیک بهستون - طبقه 5 است. شما میتوانید از دکتر شهروز یزدانی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر شهروز یزدانی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر شهروز یزدانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهروز یزدانی

دکتر شهروز یزدانی دارای مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهروز یزدانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهروز یزدانی فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر