درمانکده
پروین رییسی اردلی

پروین رییسی اردلی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر پروین رییسی اردلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از پروین رییسی اردلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی پروین رییسی اردلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص پروین رییسی اردلی چیست؟

پروین رییسی اردلی کارشناس مامایی هستند.

زودترین نوبت پروین رییسی اردلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت پروین رییسی اردلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از پروین رییسی اردلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین پروین رییسی اردلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از پروین رییسی اردلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به پروین رییسی اردلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت پروین رییسی اردلی چقدر است؟

هزینه ویزیت پروین رییسی اردلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره پروین رییسی اردلی

پروین رییسی اردلی کارشناس مامایی از پزشکان درمانکده‌اند. پروین رییسی اردلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 2 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی م-72182 هستند. آدرس مطب پروین رییسی اردلی تهران است. شما میتوانید از پروین رییسی اردلی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، مشاوره تصویری ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت پروین رییسی اردلی 8 مهر است. بیماران و مراجعین پروین رییسی اردلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه پروین رییسی اردلی

پروین رییسی اردلی دارای مدرک کارشناس مامایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به پروین رییسی اردلی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از پروین رییسی اردلی کارشناس مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر