درمانکده
دکتر نازنین ابدالی برآباد

دکتر نازنین ابدالی برآباد

مشهد
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00

آدرس مطب دکتر نازنین ابدالی برآباد

مطب مشهد

مشهد - خیابان ابن سینا - ابن سینا ۶/۱ - خیابان بهشت - ساختمان آراد - طبقه ۳

هنوز بیمارهای دکتر نازنین ابدالی برآباد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نازنین ابدالی برآباد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نازنین ابدالی برآباد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نازنین ابدالی برآباد چیست؟

دکتر نازنین ابدالی برآباد متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر نازنین ابدالی برآباد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نازنین ابدالی برآباد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نازنین ابدالی برآباد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نازنین ابدالی برآباد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نازنین ابدالی برآباد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نازنین ابدالی برآباد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نازنین ابدالی برآباد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نازنین ابدالی برآباد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نازنین ابدالی برآباد

دکتر نازنین ابدالی برآباد متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نازنین ابدالی برآباد یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 90442 هستند. آدرس مطب دکتر نازنین ابدالی برآباد مشهد - خیابان ابن سینا - ابن سینا ۶/۱ - خیابان بهشت - ساختمان آراد - طبقه ۳ است. شما میتوانید از دکتر نازنین ابدالی برآباد خدمات دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نازنین ابدالی برآباد 10 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نازنین ابدالی برآباد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نازنین ابدالی برآباد

دکتر نازنین ابدالی برآباد دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نازنین ابدالی برآباد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نازنین ابدالی برآباد متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر