درمانکده
دکتر ناصر مرادی

دکتر ناصر مرادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ناصر مرادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ناصر مرادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ناصر مرادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ناصر مرادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ناصر مرادی چیست؟

دکتر ناصر مرادی فلوشیپ سرطانهای دستگاه ادراری هستند.

زودترین نوبت دکتر ناصر مرادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ناصر مرادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ناصر مرادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ناصر مرادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ناصر مرادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ناصر مرادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ناصر مرادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناصر مرادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر ناصر مرادی

دکتر ناصر مرادی فلوشیپ سرطانهای دستگاه ادراری از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ناصر مرادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 22393 هستند. آدرس مطب دکتر ناصر مرادی تهران است. شما میتوانید از دکتر ناصر مرادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ناصر مرادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ناصر مرادی

دکتر ناصر مرادی دارای مدرک فلوشیپ سرطانهای دستگاه ادراری و متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ناصر مرادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ناصر مرادی فلوشیپ سرطانهای دستگاه ادراری به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر