نمایش پزشکان در شهر تهران
فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
فیلتر تخصص

دکتر متخصص پروستات

جواد نصیری
متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)
19 سال تجربه
تهران، بلوار آیت الله کاشانی
(17 نظر)
4.2

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 19:00
نادر رش احمدی
متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)
28 سال تجربه
تهران، قیطریه

اولین نوبت:

فردا ساعت 14:00
جواد نصیری
متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)
تهران، بلوار آیت الله کاشانی
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

چگونه می‌توانم بهترین متخصص پروستات را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای پروستات را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر پروستات نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، متخصص پروستات مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک پروستات ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از متخصص پروستات مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر پروستات مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک پروستات از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام بدهید.

چگونه می‌توانم با دکتر پروستات مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های پروستات، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعاتشان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان نوبت حضوری با متخصص پروستات را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای پروستات بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری متخصص پروستات را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر پروستات مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره پشتیبانی برای رزرو نوبت آنلاین

دکتر پروستات

پروستات یک غده کوچک (به اندازه گردو) در بدن مردان است که زیر مثانه و جلوی مجرای مقعد قرار می‌گیرد. این غده در افزایش مایع منی، تنظیم PH آن و کنترل جریان ادرار نقش بسیار مهمی دارد. در حال حاضر، مشکل بزرگی پروستات یکی از شایع‌ترین بیماری‌های مردانه است که درمان آن نیاز به مداخله پزشکی دکتر پروستات یا همان متخصص اورولوژی دارد.

دلیل اصلی بروز این بیماری به طور دقیق مشخص نیست، اما می‌توان افزایش سن را اصلی‌ترین عامل ابتلای مردان به بزرگی پروستات دانست. متخصصان اورولوژی که درمان اختلالات پروستات بر عهده آن‌هاست، معتقدند حدود ۵۰ درصد از آقایان بالای ۵۰ سال و ۹۰ درصد از مردان بالای ۸۰ سال، درگیر علائم بیماری خوش‌خیم پروستات هستند.

در واقع بزرگی پروستات به معنی رشد سلولی بیش از اندازه این غده است که در صورت تشخیص زود هنگام آن توسط دکتر پروستات با دارو برطرف می‌شود، اما اگر به موقع برای درمان آن اقدام نکنید، احتمال بروز عوارض جبران‌ناپذیر مانند آسیب کلیوی افزایش می‌یابد. 

فوق تخصص پروستات چه اقداماتی برای بیمار انجام می‌دهد؟

میزان بزرگی پروستات می‌تواند در هر فرد متفاوت باشد، اما به طور معمول وزن نرمال این غده ۲۰ گرم است که در برخی افراد تا حدود ۲۰۰ گرم بزرگ می‌شود. تشخیص و درمان به موقع بیماری پروستات از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا این غده زیر مثانه قرار گرفته و در صورت بزرگ شدن به مجرای ادرار فشار می‌آورد. 

در این صورت، فرد با علائمی مانند عدم تخلیه کامل ادرار، تکرر ادرار، قطع و وصل ادرار، سوزش ادرار و تاخیر در شروع ادرار مواجه می‌شود. این عوارض می‌توانند در بلندمدت، ریسک عفونت‌های ادراری و بیماری کلیوی را افزایش دهند. بنابراین با مشاهده هر یک از علائم بالا، سریعا به فوق تخصص پروستات مراجعه کنید. 

اورولوژیست برای تشخیص بزرگی پروستات از روش‌های زیر استفاده می‌کند:

 • سونوگرافی
 • آزمایش PSA خون
 • معاینه با انگشت و از طریق رکتوم
 • سنجش سرعت پرش ادرار با دستگاه نوار مثانه

به طور کلی می‌توان گفت، اقداماتی که دکتر پروستات برای درمان بزرگی این غده انجام می‌دهد، بر اساس شدت علائم بیماری در هر فرد متفاوت است. اگر شما پس از مشاهده علائم بزرگی پروستات، سریعا به اورولوژیست مراجعه کنید، متخصص برای خروج راحت‌تر ادرار، داروهای گشادکننده مجرای مثانه مانند آلفوزوسین، دوکسازوسین، تامسولوسین، ترازوسین و سیلودوسین تجویز می‌کند.

در صورت عدم اثربخشی درمان دارویی و شدت بالای علائم بیماری، جراحی پروستات برای رفع انسداد مثانه، بهترین روش درمان است که به ۲ شکل بدون شکاف شکمی یا با ایجاد شکاف کوچک بالای مثانه انجام می‌شود. 

از دیگر اقدامات فوق تخصص پروستات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که به درمان سرطان پروستات کمک می‌کند:

 • کرایوتراپی یا سرمادرمانی
 • شیمی‌درمانی پروستات
 • هورمون‌درمانی پروستات
 • پرتودرمانی پروستات
 • پروستاتکتومی (برداشتن بخشی یا تمام غده پروستات برای درمان سرطان پیشرفته)

خدمات متخصص پروستات

اختلالات پروستات می‌تواند با ایجاد مشکلات ادراری و عدم توانایی جنسی بر کیفیت زندگی آقایان تاثیر منفی بگذارد. متخصص پروستات با تشخیص به موقع و درمان مشکلات مرتبط با بیماری پروستات، نقش قابل توجهی در افزایش کیفیت زندگی مردان دارد.

از مهم‌ترین خدمات متخصص پروستات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تشخیص دقیق بیماری‌های پروستات از طریق آزمایش و تصویربرداری پزشکی
 • انجام عمل‌های جراحی پروستات
 • درمان التهاب حاد و مزمن پروستات همراه با علائمی مانند درد، تورم و عفونت مجاری ادرار
 • درمان بزرگی غده پروستات یا هایپرپلازی خوش‌خیم پروستات (BPH)
 • تشخیص، درمان و پیشگیری از سرطان پروستات
 • رفع مشکلات جنسی مرتبط با پروستات شامل اختلال نعوظ، کاهش لذت جنسی و ناباروری
 • کاهش دیگر علائم بیماری بزرگی پروستات مانند تکرر ادرار، عدم تخلیه کامل ادرار و ادرار چکه چکه
 • ارائه درمان دارویی
 • تجویز درمان تغذیه‌ای
 • فیزیوتراپی
 • آموزش اصول پیشگیری از بیماری‌های پروستات و مراقبت از سلامت این غده

ویژگی‌های دکتر پروستات خوب در تهران

متخصص اورولوژی با تشخیص دقیق و ارائه برنامه درمانی بر اساس وضعیت هر فرد، می‌تواند از سرطانی شدن بیماری پروستات و پیشرفت آن جلوگیری کند. بنابراین انتخاب دکتر پروستات خوب از اهمیت بالایی برخوردار است. 

هنگام انتخاب اورولوژیست خوب در تهران یا سایر شهرهای ایران به ویژگی‌های زیر توجه کنید:

۱- تخصص و تجربه: دکتر پروستات خوب باید تخصص لازم و تجربه کافی در زمینه درمان بزرگی پروستات و بیماری‌های مرتبط با آن از جمله التهابات، BPH و سرطان داشته باشد.

۲- ارتباط موثر: برقراری ارتباط همدلانه و موثر با بیماران و توجه به نیازهای درمانی آن‌ها از ویژگی‌های مهم متخصص خوب است.

۳- دقت بالا: اورولوژیست خوب در تهران یا سایر شهرهای ایران، باید از توانایی تشخیص دقیق و ارائه برنامه درمانی شخصی‌سازی‌شده متناسب با وضعیت هر بیمار برخوردار باشد.

۴- آشنایی با تکنولوژی‌های روز دنیا: شناخت پیشرفت‌ها و تکنولوژی‌های درمانی مرتبط با بیماری پروستات کمک می‌کند تا متخصص از آخرین متد درمانی استفاده کند.

۵- احترام به بیمار: متخصص خوب باید به حریم شخصی بیمار احترام بگذارد و تمامی مراحل درمان را به صورت روشن و واضح برای او توضیح دهد.

۶- ارائه مشاوره‌های لازم: دکتر پروستات خوب باید با ارائه مشاوره‌های لازم در طول درمان به بیمار کمک کند تا درک بهتری از وضعیت خود داشته باشد و آگاهانه در این مسیر گام بردارد.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر پروستات در تهران

بزرگی پروستات یک بیماری شایع در مردان بالای ۵۰ سال به‌شمار می‌آید که علائم و روش درمان آن متناسب با سن، نوع و شدت بیماری در هر فرد متفاوت است. برای تشخیص این بیماری باید به دکتر پروستات یا همان اورولوژیست مراجعه کنید.

برای آشنایی با بهترین پزشکان متخصص از جمله دکتر پروستات خوب در تهران می‌توانید به وب‌سایت درمانکده سر بزنید و از طریق سیستم نوبت‌دهی آنلاین این مجموعه جهت مراجعه حضوری یا مشاوره آنلاین تلفنی، متنی و تصویری نوبت بگیرید.

در واقع شما می‌توانید با ورود به سایت درمانکده و انتخاب متخصص اورولوژی، روز و ساعت مورد نظرتان را برای ملاقات با پزشک مشخص کنید. پس از پرداخت حق ویزیت دکتر، نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین شما ثبت نهایی می‌شود. لازم به ذکر است هزینه پرداختی، صرفا حق ویزیت پزشک بوده و درمانکده برای ارائه خدمات آنلاین مبلغی از بیماران دریافت نمی‌کند.

 

مشاهده بیشتر