دکتر امیرهوشنگ احسانی

دکتر امیرهوشنگ احسانی

تهران
غیر فعال

نوبت های دکتر امیرهوشنگ احسانی به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امیرهوشنگ احسانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر امیرهوشنگ احسانی نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر امیرهوشنگ احسانی وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر امیرهوشنگ احسانی چیست؟

دکتر امیرهوشنگ احسانی متخصص متخصص پوست و مو است. بیماران بسیاری برای درمان آکنه به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر امیرهوشنگ احسانی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر امیرهوشنگ احسانی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر امیرهوشنگ احسانی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر امیرهوشنگ احسانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر امیرهوشنگ احسانی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر امیرهوشنگ احسانی

دکتر امیرهوشنگ احسانی متخصص پوست و مو به شماره نظام پزشکی 73256 یکی از پزشکان تهران با بیش از 14 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های آکنه به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر امیرهوشنگ احسانی استفاده کنید.
در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر امیرهوشنگ احسانی تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط