درمانکده
دکتر امیرهوشنگ احسانی

دکتر امیرهوشنگ احسانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر امیرهوشنگ احسانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امیرهوشنگ احسانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیرهوشنگ احسانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیرهوشنگ احسانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیرهوشنگ احسانی چیست؟

دکتر امیرهوشنگ احسانی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر امیرهوشنگ احسانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیرهوشنگ احسانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیرهوشنگ احسانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیرهوشنگ احسانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیرهوشنگ احسانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیرهوشنگ احسانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیرهوشنگ احسانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرهوشنگ احسانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر امیرهوشنگ احسانی

دکتر امیرهوشنگ احسانی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرهوشنگ احسانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 73256 هستند. آدرس مطب دکتر امیرهوشنگ احسانی تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرهوشنگ احسانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیرهوشنگ احسانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرهوشنگ احسانی

دکتر امیرهوشنگ احسانی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرهوشنگ احسانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرهوشنگ احسانی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط