دکتر ایوب غفوریان

دکتر ایوب غفوریان

تهران
غیر فعال

نوبت های دکتر ایوب غفوریان به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ایوب غفوریان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر ایوب غفوریان نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر ایوب غفوریان وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر ایوب غفوریان چیست؟

دکتر ایوب غفوریان متخصص فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی است. بیماران بسیاری برای درمان کبد چرب به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر ایوب غفوریان رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر ایوب غفوریان چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر ایوب غفوریان چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر ایوب غفوریان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر ایوب غفوریان، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ایوب غفوریان

دکتر ایوب غفوریان فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به شماره نظام پزشکی 85353 یکی از پزشکان تهران با بیش از 24 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های کبد چرب به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر ایوب غفوریان استفاده کنید.
در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر ایوب غفوریان تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط