دکتر سیدمحسن سادات کچویی

دکتر سیدمحسن سادات کچویی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

پرداخت در مطب

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر سیدمحسن سادات کچویی

مطب پاسداران

پاسداران - ضلع جنوبی میدان قبا - پلاک 74 - طبقه 5 - واحد 20

هنوز بیمارهای دکتر سیدمحسن سادات کچویی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر سیدمحسن سادات کچویی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر سیدمحسن سادات کچویی چیست؟

دکتر سیدمحسن سادات کچویی متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک است. بیماران بسیاری برای درمان پوسیدگی دندان، دندانپزشکی زیبایی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدمحسن سادات کچویی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر سیدمحسن سادات کچویی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر سیدمحسن سادات کچویی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر سیدمحسن سادات کچویی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر سیدمحسن سادات کچویی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سیدمحسن سادات کچویی

دکتر سیدمحسن سادات کچویی دکترای حرفه ای دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 95394 یکی از متخصصان تهران با بیش از 21 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر سیدمحسن سادات کچویی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر سیدمحسن سادات کچویی :

  • پاسداران - ضلع جنوبی میدان قبا - پلاک 74 - طبقه 5 - واحد 20

تجربه دکتر سیدمحسن سادات کچویی

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های پوسیدگی دندان,دندانپزشکی زیبایی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر سیدمحسن سادات کچویی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سیدمحسن سادات کچویی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر