فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان شمال تهران
فیلتر تخصص

دکتر دندانپزشک در شمال تهران

علی دستجردی
متخصص دندانپزشک کودکان
29 سال تجربه
تهران، سعادت آباد

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 14:00
موفق فولادگر
دکترای حرفه ای دندانپزشک
29 سال تجربه
تهران، سعادت آباد

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 12:00
امیر هوشنگ هاشمی
دکترای حرفه ای دندانپزشک
33 سال تجربه
تهران، اختیاریه

اولین نوبت:

12 اردیبهشت ساعت 10:00
علیرضا سلیمیان
دکترای حرفه ای دندانپزشک
26 سال تجربه
تهران، پاسداران

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 16:00
رضا تاجیک
دکترای حرفه ای دندانپزشک
31 سال تجربه
تهران، اقدسیه

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 9:00
ندا کبریائی
دکترای حرفه ای دندانپزشک
19 سال تجربه
تهران، خیابان بخشایش

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 10:00
سیدرضا ناصری (مرکز جراحی سعادت آباد)
دکترای حرفه ای دندانپزشک
23 سال تجربه
تهران، میدان کاج

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 15:30
سیدمحسن سادات کچویی
دکترای حرفه ای دندانپزشک
21 سال تجربه
تهران، پاسداران

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 10:00
کمال بنی هاشمی
دکترای حرفه ای دندانپزشک
27 سال تجربه
تهران، پاسداران

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 15:30
امیرحسین نوری مقدم
دکترای حرفه ای دندانپزشک
13 سال تجربه
تهران، گاندی

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 15:00
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های پوسیدگی دندان، دندانپزشکی کودکان و... می‌توانید به متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشک شمال تهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر دندانپزشک در شمال تهران

همه ما برای درمان مشکلات مربوط به دهان و دندان در هر سنی به دندانپزشک نیاز داریم. آشنایی با یک دکتر دندانپزشک خوب در شمال تهران به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن ناهنجاری‌ها و بیماری‌های مربوط به لثه و دندان را درمان کنید و دچار مشکل نشوید.

لیست پزشکان متخصص دندانپزشک در شمال تهران

پیدا کردن یک دندانپزشک خوب در شمال تهران، از میان تعداد زیادی از متخصصین کار چندان ساده‌ای نیست. درمانکده لیستی از بهترین متخصصین دندانپزشک در شمال تهران را برای شما فراهم کرده است. متخصصینی که با درمانکده همکاری می‌کنند، همگی تخصص و تجربه زیادی در کار خود دارند. شما می‌توانید قبل از انتخاب متخصص مورد نظرتان ابتدا رزومه، تجربه کاری و همچنین نظرات سایر کاربران را در مورد پزشک مورد نظرتان مطالعه کنید و بعد دندانپزشک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص دندانپزشک

مراجعه به دندانپزشک و انجام معاینه‌های منظم می‌تواند به حفظ سلامت دندان‌ها و لثه‌ها کمک کند. این کار می‌تواند از بروز بیماری‌های دهان و لثه جلوگیری کند و به تشخیص و درمان به‌موقع مشکلات مربوط به دهان و دندان کمک کند. از طرف دیگر دندانپزشک می‌تواند در درمان دردها، التهابات دهان و لثه، ترمیم دندان‌ها و مشکلات دهانی دیگر نیز به شما کمک کند.

دکتر دندانپزشک خوب در شمال تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یک دکتر دندانپزشک خوب در شمال تهران می‌تواند مجموعه‌ای از خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه دهد. در ادامه به برخی از خدماتی که توسط یک دکتر دندانپزشک خوب در شمال تهران ارائه می‌شود، اشاره شده است. ۱- معاینه و تشخیص دکتر دندانپزشک می‌تواند دهان و دندان‌های شما را معاینه کرده و وضعیت سلامت دندان‌ها و لثه‌ها را تشخیص ‌دهد. ۲- جرم‌گیری و تمیزی دندان‌ها یک دکتر دندانپزشک خوب در شمال تهران می‌تواند با جرمگیری دندان، پلاک‌ها و جرم‌های روی دندان را از بین ببرد و به درمان بیماری‌های لثه‌ای و بوی بد دهان کمک کند. ۳- درمان و ترمیم دندان‌ها اگر شما به دندان درد مبتلا هستید، دکتر دندانپزشک در شمال تهران می‌تواند با اقدامانی مثل پر کردن دندان و یا ترمیم پرکرده‌های قدیمی یا عصب‌کشی دندان مشکل را برطرف کند. ۴- ایمپلنت دندانی در صورتی که یک یا چند دندان خود را از دست داده‌اید، دکتر دندانپزشک در شمال تهران می‌تواند با روش ایمپلنت، دندانی را به صورت ثابت یا متحرک‌ برای شما جایگزین کند. ۵- ارتودنسی اگر دندان‌های شما نامرتب هستند و یا با مشکلات مربوط به فک روبرو هستید، می‌توانید با کمک ارتودنسی این مشکلات را برطرف کنید. ۶- جراحی دهان و فک‌ها برخی از پزشکان دندانپزشک متخصص می‌توانند مراقبت‌ها و جراحی‌های پیچیده را برای خارج کردن دندان‌های عقل و جراحی لثه‌ها انجام دهند. ۷- آموزش بهداشت دهان دکتر دندانپزشک می‌تواند به شما در مورد روش‌های بهتر مراقبت از دهان و دندان‌ها آموزش دهد و نکات مهم را برای حفظ سلامت دهان به شما بیاموزد.

بهترین دکتر دندانپزشک در شمال تهران

بهترین دکتر دندانپزشک در شمال تهران باید ویژگی‌های متمایزی داشته باشد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است.
 • تخصص و تجربه
 • مهارت‌های کلینیکی
 • استفاده از تکنولوژی‌های مدرن
 • دقت و حوصله زیاد
 • ارتباط موثر با بیماران
 • قدرت تشخیص بالا برای درمان
 • پیگیری پس از درمان

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر دندانپزشک در شمال تهران

برای دریافت نوبت آنلاین بهترین دکتر دندانپزشک در شمال تهران از طریق درمانکده باید مراحل زیر را دنبال کنید.
 • وارد وب‌سایت درمانکده شوید و در قسمت جستجو، دندانپزشک را سرچ کنید.
 • در قسمت فیلترها، شمال تهران را انتخاب کنید.
 • حال می‌توانید لیستی از بهترین متخصصین دندانپزشک شمال تهران را مشاهده کنید.
 • پزشک مورد نظرتان را پیدا کنید و روی گزینه دریافت نوبت کلیک کنید.
 • تاریخ و زمان دقیق حضور در مطب را انتخاب و نوبت خود را رزرو کنید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص دندانپزشک درمانکده در شمال تهران

هزینه نوبت‌گیری از دکتر دندانپزشک در شمال تهران از طریق سایت درمانکده طبق تعرفه رایج مشخص شده است و مجموعه درمانکده هیچ هزینه اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. برای نوبت‌گیری از اغلب دکترها در درمانکده باید هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید. برای رزرو نوبت برخی از دندانپزشکان نیز نیازی به پرداخت هیچ مبلغی نیست و شما می‌توانید هزینه ویزیت را به صورت حضوری پرداخت کنید. در برخی موارد نیز می‌توانید بخشی از مبلغ را به صورت آنلاین و باقی‌مانده را به صورت حضوری در مطب پرداخت کنید.
مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکترای حرفه ای دندانپزشک در شرق تهراندکترای حرفه ای دندانپزشک در غرب تهراندکترای حرفه ای دندانپزشک در جنوب تهراندکترای حرفه ای دندانپزشک در مرکز تهراندکترای حرفه ای دندانپزشک در دهکده المپیکدکترای حرفه ای دندانپزشک در امام حسیندکترای حرفه ای دندانپزشک در میرداماددکترای حرفه ای دندانپزشک در پیروزیدکترای حرفه ای دندانپزشک در اکباتاندکترای حرفه ای دندانپزشک در صادقیهدکترای حرفه ای دندانپزشک در پونکدکترای حرفه ای دندانپزشک در تجریشدکترای حرفه ای دندانپزشک در جوان مرد قصابدکترای حرفه ای دندانپزشک در قلهکدکترای حرفه ای دندانپزشک در شهراندکترای حرفه ای دندانپزشک در تهرانسردکترای حرفه ای دندانپزشک در گیشادکترای حرفه ای دندانپزشک در بلوار کشاورزدکترای حرفه ای دندانپزشک در نارمکدکترای حرفه ای دندانپزشک در زعفرانیهدکترای حرفه ای دندانپزشک در مرزداراندکترای حرفه ای دندانپزشک در نازی آباددکترای حرفه ای دندانپزشک در جردندکترای حرفه ای دندانپزشک در ونکدکترای حرفه ای دندانپزشک در شهرک ولیعصردکترای حرفه ای دندانپزشک در میدان ولیعصردکترای حرفه ای دندانپزشک در یوسف آباددکترای حرفه ای دندانپزشک در فرمانیهدکترای حرفه ای دندانپزشک در تهرانپارسدکترای حرفه ای دندانپزشک در ستارخاندکترای حرفه ای دندانپزشک در امیر آباددکترای حرفه ای دندانپزشک در جیحوندکترای حرفه ای دندانپزشک در سهروردیدکترای حرفه ای دندانپزشک در ظفردکترای حرفه ای دندانپزشک در پل رومیدکترای حرفه ای دندانپزشک در نیاوراندکترای حرفه ای دندانپزشک در دولت آباددکترای حرفه ای دندانپزشک در گاندیبهترین پزشکان شمال تهران