درمانکده
دکتر محسن خوش نیت نیکو

دکتر محسن خوش نیت نیکو

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محسن خوش نیت نیکو به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محسن خوش نیت نیکو نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محسن خوش نیت نیکو نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محسن خوش نیت نیکو، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محسن خوش نیت نیکو چیست؟

دکتر محسن خوش نیت نیکو فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر محسن خوش نیت نیکو چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محسن خوش نیت نیکو را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محسن خوش نیت نیکو مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محسن خوش نیت نیکو در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محسن خوش نیت نیکو رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محسن خوش نیت نیکو مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محسن خوش نیت نیکو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن خوش نیت نیکو با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محسن خوش نیت نیکو

دکتر محسن خوش نیت نیکو فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محسن خوش نیت نیکو یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 32 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 37205 هستند. آدرس مطب دکتر محسن خوش نیت نیکو تهران است. شما میتوانید از دکتر محسن خوش نیت نیکو خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محسن خوش نیت نیکو جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محسن خوش نیت نیکو

دکتر محسن خوش نیت نیکو دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محسن خوش نیت نیکو مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محسن خوش نیت نیکو فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر