درمانکده
دکتر ناصر حقیقی زاده

دکتر ناصر حقیقی زاده

تهران
4.8
11 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ناصر حقیقی زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ناصر حقیقی زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ناصر حقیقی زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ناصر حقیقی زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ناصر حقیقی زاده چیست؟

دکتر ناصر حقیقی زاده فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر ناصر حقیقی زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ناصر حقیقی زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ناصر حقیقی زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ناصر حقیقی زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ناصر حقیقی زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ناصر حقیقی زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ناصر حقیقی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناصر حقیقی زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ناصر حقیقی زاده

دکتر ناصر حقیقی زاده فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به شماره نظام پزشکی 17849 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 34 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر ناصر حقیقی زاده

دکتر ناصر حقیقی زاده متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ناصر حقیقی زاده مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر ناصر حقیقی زاده فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر