درمانکده
دکتر مهدی سزاوار

دکتر مهدی سزاوار

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهدی سزاوار به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهدی سزاوار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهدی سزاوار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهدی سزاوار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهدی سزاوار چیست؟

دکتر مهدی سزاوار متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند.

زودترین نوبت دکتر مهدی سزاوار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهدی سزاوار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهدی سزاوار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهدی سزاوار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدی سزاوار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهدی سزاوار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی سزاوار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی سزاوار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مهدی سزاوار

دکتر مهدی سزاوار متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهدی سزاوار یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 24 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 72976 هستند. آدرس مطب دکتر مهدی سزاوار تهران است. شما میتوانید از دکتر مهدی سزاوار خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهدی سزاوار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهدی سزاوار

دکتر مهدی سزاوار دارای مدرک متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهدی سزاوار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی سزاوار متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر