مشاوره با بهترین دکتر آنلاین جراحی فک و صورت

با مشاهده لیست پزشکان، آدرس و زمان حضور آنها، از بهترین دکتر آنلاین جراحی فک و صورت مشاوره آنلاین تلفنی، تصویری و متنی دریافت کنید.

جستجو در نتایج

تخصص

زمان نوبت

بیمارستان

جنسیت

پزشکی که در تشخیص و درمان طیف وسیعی از بیماری ها و صدمات سر، فک، صورت، گردن و طاق جمجمه، چه بافت نرم و چه بافت سخت ناحیه دهان، فک و صورت تخصص دارد، متخصص جراحی فک و صورت نامیده می شود. ناحیه فک و صورت شامل استخوان های پیشانی، صورت، گونه ها و بافت های نرم است.

اختلالاتی که برای آنها باید به متخصص جراح فک و صورت مراجعه کرد عبارتند از اختلال در غذا خوردن، جویدن، تنفس، خوابیدن، صحبت کردن و حتی ناراحتی فک در هنگام استراحت، تنفس غیر طبیعی، ظاهر غیر عادی، ناهنجاری فک و دهان، دندان قروچه، جویدن ناخن، جویدن لب و جویدن زبان.

عوامل ایجاد بیماری ها و اختلالات مربوط به جراحی فک و صورت بسیار پیشرونده هستند و نیاز به پیشگیری، تشخیص و درمان هرچه سریع تر و زودتر دارند. از مهم ترین بیماری های مربوط به این بخش می توان به گاز گرفتگی گونه، بوی بد دهان، خشکی دهان، فلوروزیس، دندان قروچه، سرطان های دهان، آفت، بیماری های مخاطی دهان، مشکلات مفصل گیجگاهی فکی، دردهای فک، بیماری های غدد بزاقی، التهاب مفصل فکی، ساییدگی و پارگی در ناحیه فکی- گیجگاهی، جراحی آسیب های تروما در فک و صورت ناشی از تصادف، جنگ، تومور و...، جراحی مفصلی در ناحیه فک و صورت، جراحی شکاف کام و لب یک طرفه و دو طرفه، حذف دندان های آسیب دیده و ریشه های آن ها، کمک به درمان اختلالات خواب مثل خروپف ناشی از کوچک بودن فک و زبان یا جلو و عقب بودن فک، جراحی ترمیمی و زیبایی فک، صورت، جمجمه و گردن، جراحی ایمپلنت دندان و گذاشتن پروتز در ناحیه فک و صورت، خارج کردن دندان های نهفته، درمان کیست ها و تومورها در فک یا دهان، جراحی پیوند صورت و سوراخ کردن فک جهت استفاده از پروتز اشاره کرد.

متخصص جراحی فک و صورت با گذراندن دوره هایی از جمله دندان پزشکی، فلوشیپ جراحی سرطان دهان، فک و صورت، فلوشیپ جراحی فک و صورت کودکان، جراحی ترما فک و صورت، جراحی ترمیمی فک و صورت، آموزش های لازم برای تشخیص بیماری و انجام انواع روش های درمانی را برای کسب مدرک تحصیلی می گذرانند.

درمانکده برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین پزشکان این حوزه، امکان نوبت دهی اینترنتی برجسته ترین پزشکان متخصص، فوق تخصص و پروفسور جراح فک و صورت در تهران را فراهم کرده است.

برای انتخاب پزشک خوب جراح فک و صورت بدون نیاز به مراجعه حضوری یا تماس با مطب برای دریافت نوبت، به لیست بهترین پزشکان جراح فک و صورت مراجعه کرده و با توجه به اولین نوبت خالی پزشک، نظرات بیماران، تلفن مطب و آدرس مطب نوبت خود را آنلاین رزرو کنید.

چگونه می توانم از متخصص جراحی فک و صورت نوبت حضوری بگیرم؟

چگونه می توانم از دکتر جراحی فک و صورت مشاوره آنلاین بگیرم؟

چگونه می توانم بهترین متخصص جراحی فک و صورت را انتخاب کنم؟ 

چگونه می توانم با دکتر جراحی فک و صورت مشاوره آنلاین ویدئویی داشته باشم؟ 

چگونه می توانم زودترین زمان برای ملاقات حضوری با متخصص جراحی فک و صورت را پیدا کنم؟ 

چگونه می توانم روزهای کاری متخصص جراحی فک و صورت را ببینم؟ 

جستجوی پزشکان متخصص و فوق تخصص
Item 1 of 20