درمانکده
نینا جمال امیدی

نینا جمال امیدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نینا جمال امیدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نینا جمال امیدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از نینا جمال امیدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی نینا جمال امیدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص نینا جمال امیدی چیست؟

نینا جمال امیدی کارشناس مامایی هستند.

زودترین نوبت نینا جمال امیدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت نینا جمال امیدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از نینا جمال امیدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین نینا جمال امیدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از نینا جمال امیدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به نینا جمال امیدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت نینا جمال امیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت نینا جمال امیدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره نینا جمال امیدی

نینا جمال امیدی کارشناس مامایی از پزشکان درمانکده‌اند. نینا جمال امیدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی م-5345 هستند. آدرس مطب نینا جمال امیدی تهران است. شما میتوانید از نینا جمال امیدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین نینا جمال امیدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه نینا جمال امیدی

نینا جمال امیدی دارای مدرک کارشناس مامایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به نینا جمال امیدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از نینا جمال امیدی کارشناس مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر