درمانکده
دکتر سعید صداقت

دکتر سعید صداقت

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00

آدرس مطب دکتر سعید صداقت

مطب خیابان آیت الله کاشانی

خیابان آیت الله کاشانی - بهنام یکم -پلاک یکم - طبقه یکم - واحد 4

هنوز بیمارهای دکتر سعید صداقت نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سعید صداقت نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سعید صداقت، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سعید صداقت چیست؟

دکتر سعید صداقت دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر سعید صداقت چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سعید صداقت را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سعید صداقت مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سعید صداقت در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سعید صداقت رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سعید صداقت مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سعید صداقت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید صداقت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سعید صداقت

دکتر سعید صداقت دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سعید صداقت یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 20 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 98061 هستند. آدرس مطب دکتر سعید صداقت خیابان آیت الله کاشانی - بهنام یکم -پلاک یکم - طبقه یکم - واحد 4 است. شما میتوانید از دکتر سعید صداقت خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سعید صداقت 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سعید صداقت جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سعید صداقت

دکتر سعید صداقت دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سعید صداقت مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سعید صداقت دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر