درمانکده
دکتر موفق فولادگر

دکتر موفق فولادگر

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر موفق فولادگر

مطب تهران

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - ابتدای خیابان بهزاد - ساختمان ارس - پلاک۴ - طبقه۴

هنوز بیمارهای دکتر موفق فولادگر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر موفق فولادگر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر موفق فولادگر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر موفق فولادگر چیست؟

دکتر موفق فولادگر دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر موفق فولادگر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر موفق فولادگر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر موفق فولادگر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر موفق فولادگر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر موفق فولادگر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر موفق فولادگر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر موفق فولادگر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر موفق فولادگر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر موفق فولادگر

دکتر موفق فولادگر دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر موفق فولادگر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 28 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 72609 هستند. آدرس مطب دکتر موفق فولادگر تهران - سعادت آباد - میدان کاج - ابتدای خیابان بهزاد - ساختمان ارس - پلاک۴ - طبقه۴ است. شما میتوانید از دکتر موفق فولادگر خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر موفق فولادگر 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر موفق فولادگر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر موفق فولادگر

دکتر موفق فولادگر دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر موفق فولادگر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر موفق فولادگر دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر