درمانکده
دکتر محمدابراهیم خمسهء

دکتر محمدابراهیم خمسهء

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدابراهیم خمسهء به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدابراهیم خمسهء نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدابراهیم خمسهء نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدابراهیم خمسهء، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدابراهیم خمسهء چیست؟

دکتر محمدابراهیم خمسهء فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدابراهیم خمسهء چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدابراهیم خمسهء را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدابراهیم خمسهء مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدابراهیم خمسهء در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدابراهیم خمسهء رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدابراهیم خمسهء مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدابراهیم خمسهء چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدابراهیم خمسهء با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدابراهیم خمسهء

دکتر محمدابراهیم خمسهء فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدابراهیم خمسهء یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 33 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 31983 هستند. آدرس مطب دکتر محمدابراهیم خمسهء تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدابراهیم خمسهء خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدابراهیم خمسهء جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدابراهیم خمسهء

دکتر محمدابراهیم خمسهء دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدابراهیم خمسهء مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدابراهیم خمسهء فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر