درمانکده
دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی

دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی چیست؟

دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی

دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 48 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 14233 هستند. آدرس مطب دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی

دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدعلی اصغر میرسعیدقاضی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر