درمانکده
دکتر هدیه صانعی فرد

دکتر هدیه صانعی فرد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر هدیه صانعی فرد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر هدیه صانعی فرد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هدیه صانعی فرد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هدیه صانعی فرد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هدیه صانعی فرد چیست؟

دکتر هدیه صانعی فرد فوق تخصص غدد کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر هدیه صانعی فرد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هدیه صانعی فرد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هدیه صانعی فرد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هدیه صانعی فرد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هدیه صانعی فرد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هدیه صانعی فرد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هدیه صانعی فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هدیه صانعی فرد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر هدیه صانعی فرد

دکتر هدیه صانعی فرد فوق تخصص غدد کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر هدیه صانعی فرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 24796 هستند. آدرس مطب دکتر هدیه صانعی فرد تهران است. شما میتوانید از دکتر هدیه صانعی فرد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر هدیه صانعی فرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر هدیه صانعی فرد

دکتر هدیه صانعی فرد دارای مدرک فوق تخصص غدد کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر هدیه صانعی فرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر هدیه صانعی فرد فوق تخصص غدد کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر