درمانکده
دکتر سمانه نوروزی اصل

دکتر سمانه نوروزی اصل

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

140,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۴ آذر ساعت 16:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر سمانه نوروزی اصل نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سمانه نوروزی اصل نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سمانه نوروزی اصل، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سمانه نوروزی اصل چیست؟

دکتر سمانه نوروزی اصل فوق تخصص غدد کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر سمانه نوروزی اصل چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سمانه نوروزی اصل را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سمانه نوروزی اصل مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سمانه نوروزی اصل در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سمانه نوروزی اصل رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سمانه نوروزی اصل مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سمانه نوروزی اصل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمانه نوروزی اصل با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سمانه نوروزی اصل

دکتر سمانه نوروزی اصل فوق تخصص غدد کودکان به شماره نظام پزشکی 101183 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 7 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سمانه نوروزی اصل

دکتر سمانه نوروزی اصل فوق تخصص غدد کودکان و متخصص کودکان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سمانه نوروزی اصل مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سمانه نوروزی اصل فوق تخصص غدد کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر